Ett Säkerhetsföretag

tjänster

Helt Säkert AB är ett konsultföretag inom teknisk säkerhet. Vi har lång erfarenhet med goda referenser.
Vi kan teknisk säkerhet.

Upphandling

Entreprenadbesiktning

Projektering säkerhet

Teleteknisk dokumentation

Projektledning

Riskanalys

Upphandling

Rådgivning

Vi är polisgodkända, certifierade som
behöriga ingenjörer inbrottslarm och
har goda kunskaper i entreprenadjuridik.

TEAM HELT SÄKERT

Mattias Andersson

mattias.andersson@heltsakert.se
070-111 11 00
Ekonomi
Projektledning
Projektering
Teleteknisk dokumentation

Peter Karlsson

peter.karlsson@heltsakert.se
070-240 60 70
Projektering
Projektledning
Teleteknisk dokumentation
Behörig ingenjör inbrottslarm

Christopher Fransson

christopher.fransson@heltsakert.se
070-616 60 66
Besiktning
Projektledning
Projektering
Utredning
Riskanalys
Behörig ingenjör inbrottslarm

Pontus Andersson

pontus.andersson@heltsakert.se
Tekniker

Mikael Bose

mikael.bose@heltsakert.se
Tekniker

Linus Odelberg

linus.odelberg@heltsakert.se
Tekniker

Samarbetspartners